Infolinia +48 (22) 725 62 73

Godziny pracy Pon. - Pt. 8:00 - 17:00

Facebook logoliniaYou Tube logo

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zgadzam się

Pod koniec sierpnia uruchomiliśmy kampanię reklamową, dzięki której w kilku uczęszczanych lokalizacjach w Warszawie i okolicach będzie można zobaczyć charakterystyczne logo producenta styropianu Styrmann.

Na billboardach znalazły się nasze najbardziej rozpoznawalne paczki styropianów:

  • wodoodpornego Aqua-Styru,
  • akustycznego Cicha-Noc
  • oraz nowoczesnych, grafitowych - Grafit i Black-Styru.

Jest to kolejna z form działań reklamowych, którymi chcielibyśmy utrwalić identyfikację wizualną marki oraz nowych opakowań styropianów.

Odmłodzona flota producenta styropianu

Wcześniej w okresie wakacyjnym rozpoczęliśmy wymianę plandek w firmowej flocie. Nowe plandeki imitują paczki styropianów, jednocześnie pełniąc funkcję „jeżdżącej reklamy” naszych produktów oraz firmy.

Przy okazji warto wspomnieć, że nasza flota firmowa powiększyła się o nowy model - Mercedes Atego 2020, którego aż miło wypatrywać na naszych rodzimych drogach. Pojazd mieści 370 paczek styropianu, co stanowi aż 111m3 ładunku! Pozwoli to na jeszcze szybsze i sprawniejsze dotarcie do naszych Klientów oraz skrócenie czasu dostaw. Idziemy z duchem czasu, stawiamy na ekologię, dlatego wymieniamy naszą flotę na samochody zgodne z normą EURO6.

Styrmann plandeka

Nowe opakowania styropianu Styrmann

To jeszcze nie koniec nowości. Od poprzedniego roku przeszliśmy rebranding opakowań styropianów, zastępując leciwą folię nowszymi projektami. Nowe wzory zyskały wszystkie styropiany dostępne dotychczas w ofercie firmy.

Styropian ociepleniowy stosowany w budownictwie jest sztandarowym produktem oferowanym przez Styrmann, spełnia wszelkie normy i posiada doskonałe parametry techniczne. We wrześniu 2020 roku zakończyliśmy zmianę opakowań, obecnie w starą folię pakowane są jedynie końcówki serii z poprzednich zamówień.

Styropian wodoodporny Blue-Styr

Oprócz nowych opakowań wzbogaciliśmy asortyment o nową pozycję – Blue-Styr EPS 150 034 wodoodporny, niebieski styropian przeznaczony do izolacji wszystkich miejsc o zwiększonej wilgotności, dostępny w formie płyt gładkich i frezowanych. to kolejny nowy produkt firmy Styrmann, który został wprowadzony do sprzedaży w 2020 roku. Wcześniej na początku roku firma postawiła na doskonały pod względem jakości styropian grafitowy Black-Styr Universal EPS 100 031. Aktywność producenta odpowiada potrzebom rynku, wymaganiom Klientów, a od strony praktycznej oferuje szereg rozwiązań poprawiających właściwości termoizolacyjne oraz ułatwiających wybór właściwego styropianu.

Billboardy reklamowe Styrmann zobaczyć można w następujących lokalizacjach:

  • Róg ul. Ostrobramskiej i Zamienieckiej (od 28.08 do 14.09),
  • Róg al. Jerozolimskich i Prymasa Tysiąclecia jadąc w stronę dw. Zachodniego i centrum (od 9.09 do 30.09),
  • Leszno ul. Warszawska przy stacji Moya (przed wjazdem do Leszna od strony Warszawy)  

BillboardPanorama

Styropian elewacyjny, styropian dach podłoga, styropian akustyczny, styropian fundament, styropian mazowieckie, styropian warszawa.  

Styrmann - polski producent styropianu

Certyfikat ITH
Certyfikat Polskie Centrum Badań i Certyfikacji
Certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego

arrowdown

Ikona kalkulator budowlany

Kalkulator budowlany

Planujesz budowę i ocieplenie swojego domu?
Sprawdź ile paczek styropianu będziesz potrzebować.
Skorzystaj z naszego kalkulatora budowalnego.
Przejdź do kalkulatora
Ikona rtykuły i ciekawostki

Artykuły i ciekawostki

Styropian i czyste powietrze

We wrześniu 2018 roku ruszył rządowy program Czyste Powietrze przewidujący dopłaty do wymiany źródeł ogrzewania i ocieplania domów w latach 2018 – 2029. W 2020 roku w programie zaszły istotne...

Zobacz wszystkie
logo
STYRMANN Sp. z o. o.
ul. Chmielna 100
00-801 Warszawa

REGON 017483028
NIP 527 23 66 031
KRS 0000090188
BIURO HANDLOWE
tel. +48 (22) 725 62 73
fax +48 (22) 725 62 79
biuro@styrmann.com.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY
Gawartowa Wola
ul. Jaworowa 31
05-085 Kampinos
Rzetelna firmapsps
Webpiksel.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013-2018 STYRMANN

Facebook logoliniaYou Tube logo